Agenda

Uiteraard gelden bij onze evenementen de huidige regels en maatregelen met betrekking tot COVID-19.

Van deelnemers en bezoekers aan onze evenementen verwachten wij dat deze regels nageleefd worden.

Voor de huidige regelgeving verwijzen we naar de Veiligheidsregio Midden- West Brabanthet RIVM en de KNHS

Sat, Nov 14
RSV de Cavalieren
Subtop + Kingsley Future Cup U25
ZZZ t/m Grand Prix dressuur
Delen
Sat, Nov 14
RSV de Cavalieren
Subli selectie
Subli Cup 4- en 5-jarigen
Delen
Thu, Nov 19
Manege de Kraan
3e GVT GROUP 50-hindernissen competitie
Paarden springen B-L-M-Z-ZZ. Manege van donderdagochtend t/m vrijdagavond bezet
Delen
Fri, Nov 20
Manege de Kraan
Oefenparcours
Parcours geopend van 10.30u tot 19.30u. €10,- per combinatie. Inschrijven niet nodig.
Delen
Sat, Nov 28
RSV de Cavalieren
Open dressuurwedstrijd
Dressuur pony's M1 t/m Z2 & paarden Z1/Z2/ZZL
Delen
Sun, Nov 29
RSV de Cavalieren
Open dressuurwedstrijd
Dressuur pony's B t/m L2
Delen
Thu, Dec 10
Manege de Kraan
4e GVT GROUP 50-hindernissen competitie
Paarden springen B-L-M-Z-ZZ Manege van donderdagochtend t/m vrijdagavond bezet
Delen
Fri, Dec 11
Manege de Kraan
Oefenparcours
Parcours geopend van 10.30u tot 19.30u. €10,- per combinatie. Inschrijven niet nodig.
Delen
Sat, Dec 12
RSV de Cavalieren
Kerstspringwedstrijd
Springen pony's B-ZZ
Delen
Sun, Dec 13
RSV de Cavalieren
Kerstspringwedstrijd
Springen paarden B-ZZ
Delen
Sat, Dec 19
RSV de Cavalieren
Open dressuurwedstrijd
Dressuur paarden M1 t/m ZZL
Delen
Sun, Dec 20
RSV de Cavalieren
Open dressuurwedstrijd
Dressuur paarden B t/m L2
Delen
Thu, Jan 07
Manege de Kraan
5e GVT GROUP 50-hindernissen competitie
Paarden springen B-L-M-Z-ZZ Manege van donderdagochtend t/m vrijdagavond bezet
Delen
Fri, Jan 08
Manege de Kraan
Oefenparcours
Parcours geopend van 10.30u tot 19.30u. €10,- per combinatie. Inschrijven niet nodig.
Delen
Sat, Jan 09
RSV de Cavalieren
Teerdag
Traditiegetrouwe dag met alle leden. Meer info volgt.
Delen
Sat, Feb 06
RSV de Cavalieren
Open dressuurwedstrijd + Tobroco-Giant Dressage Team Challenge
Dressuur paarden B-ZZL
Delen
Sun, Feb 07
RSV de Cavalieren
Open dressuurwedstrijd + Tobroco-Giant Dressage Team Challenge
Dressuur pony's B-Z2
Delen
Thu, Feb 11
Manege de Kraan
FINALE GVT GROUP 50-hindernissen competitie
Paarden springen B-L-M-Z-ZZ. Manege van donderdagochtend t/m vrijdagavond bezet
Delen
Fri, Feb 12
Manege de Kraan
Oefenparcours
Parcours geopend van 10.30u tot 19.30u. €10,- per combinatie. Inschrijven niet nodig.
Delen
Sun, Mar 07
RSV de Cavalieren
FINALE Tobroco-Giant Dressage Team Challenge
Dressuur paarden en pony's B-ZZL
Delen
Sat, Mar 20
RSV de Cavalieren
Horsefood Dressuur Talent selectie
5- en 6-jarige dressuurpaarden
Delen
Sun, Mar 21
RSV de Cavalieren
Horsefood Dressuur Talent selectie
4-jarige dressuurpaarden
Delen
Sun, Mar 28
RSV de Cavalieren
FINALE Horsefood Dressuur Talent selectie
4- en 5-jarige dressuurpaarden
Delen

© 2020 - RSV de Cavalieren

Website door Taktiek Communicatie

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon