top of page
RSV-DE-CAVALIEREN-wit.png
Zoeken

Afscheid bestuursleden Peter en Ilona

Onlangs gaven Peter Versteijnen en Ilona van Loon aan dat ze hun bestuurstermijn helaas niet wilden verlengen ivm tijdgebrek. Ilona was 8 jaar bestuurslid en Peter was maar liefst 25 jaar voorzitter van onze vereniging en hiermee pas de 3e voorzitter in het 89 jarig bestaan van de club!

Wij vinden het bijzonder jammer maar respecteren hun keuze. Tijdens onze ALV hebben wij hen in het zonnetje gezet en hartelijk bedankt voor hun jarenlange inzet! Gelukkig hebben beiden aangegeven hun bijdrage aan de club te willen blijven leveren. 


En we zijn blij dat Jacqueline Olyslagers en Ineke van Rijsewijk door onze leden zijn gekozen als nieuwe bestuursleden. Gefeliciteerd en succes!
120 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page